Neutral BUJ kopija

Frequently asked questions

 • Mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums veidot no ādas alerģijām brīvu ģimenes mājvietu un dzīvesveidu. Vai nu Jūs rūpējaties par ādas tipu, kas ir no normāla līdz jutīgam, par maigu zīdaiņa ādu, vai ekzēmas apdraudētu ādu, mēs izstrādājam maigus personīgās higiēnas un mājsaimniecības uzkopšanas produktus.

 • Alergēns ir viela, kas var izraisīt alerģisku reakciju. Mūsu ķermeņi ir dažādi: dažas imūnsistēmas var uztvert vielu kā "svešu” vai "bīstamu” draudu, bet citas it nemaz nepiedzīvos alerģisku reakciju. Bieži sastopami alergēni ir: smaržvielas, konservanti, dzīvnieku kažoki, putekļi, pārtika (piemēram, piens vai kvieši), ziedputekšņi un aktuāli medikamenti.

 • Ja alergēns iekļūst organismā, Jūsu imūnsistēma uzsāk antivielu veidošanu. Antivielas pieķeras pie īpašām šūnām, galvenokārt, pie tuklajām šūnām. Kad antivielas nonāk saskarē ar alergēnu, tuklās šūnas izdala pašas savas vielas; starp tām ir arī histamīns. Tas rada nepatīkamu pietūkumu un kairinājumu apkārt esošajos audos — tāda ir alerģiska reakcija. Tā kā kairinājums saglabājas vienā ķermeņa apvidū, tad vairums simptomu izpaužas uz saskarē nonākušās ķermeņa daļas (piemēram, āda, elpceļi vai acis).

 • Dažādos personīgās higiēnas un mājas kopšanas produktos atrodama virkne alergēnu — sākot ar smaržvielām un beidzot ar konservantiem. Izvēloties kosmētikas un veļas mazgāšanas produktus, ir īpaši svarīgi izlasīt sastāvdaļas, jo audums un krēmi nonāk saskarē ar Jūsu ādu — gan dienu, gan nakti. Ja to formulas satur alergēnas vielas, to nemitīga lietošana noved pie alerģisku parādību riska, kā, piemēram, atopiskās ekzēmas (arī saukta par atopisko dermatītu vai ādas kairinājumu).

 • Lai gan varētu nebūt iespējams tās pilnībā izskaust, ir soļi, ko Jūs varat veikt, lai tiktu galā ar alerģijām Jūsu ģimenē. Sāciet ar alergēnu identificēšanu Jūsu mājās un ieviesiet sīkas izmaiņas, lai tos mazinātu. Ir pierādīts, ka alergēnu samazināšana Jūsu vidē palīdz atvieglot alerģijas simptomus un ierobežot nepieciešamo medikamentu lietošanu. Lai uzzinātu vairāk par alerģiju ierobežošanu Jūsu mājās, skatiet visus mūsu tiešsaistes rakstus šeit.

 • Ekzēma ir bieži sastopama ādas problēma, kas skar miljoniem cilvēku visā pasaulē. Ir vairāki ekzēmas veidi, kas uzliesmo dažādās ķermeņa daļās. Tiem raksturīga sarkana, plēkšņaina āda un stipra nieze, pārsvarā tie sākas un beidzas bērnībā, bet var turpināties arī pieauguša cilvēka dzīvē. Uzziniet par sastopamākajiem ekzēmas, atopiskā dermatīta veidiem, izlasot mūsu rakstu tiešsaistē.

 • Lai gan mūsu produkti nav radīti, lai ārstētu ekzēmu vai dermatītu, mūsu produktu formulas nesatur smaržvielas un krāsvielas — tas padara tās piemērotas, lai saudzīgi rūpētos pat par ekzēmas apdraudētu ādu. Visiem ādas tipiem nāks par labu izmantot vairāk saudzīgu mājsaimniecības un ķermeņa kopšanas produktu, jo tie palīdz novērst ādas kairinājumu un alerģiskas ādas reakcijas.

 • Visi mūsu produkti ir hipoalerģiski* un dermatoloģiski testēti. Tie ir īpaši izstrādāti, lai palīdzētu saglabāt veselīgu ādu, un tie ir pietiekami saudzīgi visiem ādas tipiem — no normālas līdz jutīgai ādai.

  *[Tirgus vadlīnijas: Dānijai jāizņem tikai "hipoalerģisks", jo traipu tīrīšanas produkts nekvalificējas]

 • Mēs nemitīgi meklējam atzītu alerģiju organizāciju Norvēģijā, Dānijā un Zviedrijā atbalstu. Turoties jaunāko pētījumu augšgalā, mēs turpinām izstrādāt formulas jutīgai ādai, kurām Jūs varat uzticēties. Vēl bez tā, ka mūs atbalsta eksperti, mūs vairāk nekā 25 gadus atbalstījusi Dānijas Astmas un alerģiju asociācija, kā arī Allergy UK un Allergy Certified. Kad ieraugāt viņu logotipus uz mūsu iepakojumiem un mūsu tīmekļa vietnē, zināt, ka tas ir viņu apstiprinājums, kam varat uzticēties.

  Apvienojot šīs alerģiju asociāciju partnerības ar pilnīgu formulu pārskatāmību, mēs ceram pilnveidot Jūsu izpratni par mūsu procesiem, ar kuriem tiek radīti produkti, ko izmanto Jūsu ģimene. Apmeklējiet lapu Par mums, lai uzzinātu vairāk informācijas par mūsu atbalstītājiem.

 • Pilno sastāvdaļu sarakstu visiem mūsu produktiem Jūs varat atrast mūsu mātesuzņēmuma Unilever mājaslapā šeit [hipersaite: https://www.unilever.co.uk/brands/whats-in-our-products/search-results.html?brand=Neutral]. Lai iegūtu visprecīzāko informāciju par mūsu produktu sastāvu, mēs vienmēr iesakām apskatīt marķējumu.