Neutral Produkti

Filter

Se
Filtrēt pēc
0 produkt

Vannas un mazgāšanās želeja, kas izgatavota tikai no maigākajām sastāvdaļām. Īpaši ikdienas lietošanai paredzēta maiga formula attīra mazuļa ādu.

Maigs dezodorants rullītis, kas izstrādāts, lai pasargātu jūs no nepatīkama aromāta, vienlaikus aizsargājot arī delikāto padušu ādu.

Viegls izsmidzināms dezodorants-antiperspirants, kas paredzēts 24 stundu aizsardzībai pret sviedru smaku, neatstājot traipus uz drēbēm.

Maigs izsmidzināms dezodorants-antiperspirants, kas izstrādāts, lai pasargātu jūs no nepatīkama aromāta, vienlaikus aizsargājot delikāto padušu ādu.

Maigs dezodorants antiperspirants, kas paredzēts sviedru ierobežošanai, neatstājot traipus uz drēbēm.

Mūsu šampūns maigi attīra matus, padarot tos tīrus, veselīga izskata un viegli pārvaldāmus. Tā ir maiga formula, kas ideāli piemērota visiem ādas tipiem.

Mūsu šampūns un kondicionieris divi vienā padara matu kopšanu vieglu, izmantojot maigu formulu visiem ādas tipiem - pat visjutīgākajai.

Mūsu šķidrās roku ziepes ir īpaši izstrādātas, lai mazgāšanas laikā āda justos komfortabli. Preparāts ir efektīvs pret baktērijām un der visiem ādas tipiem.

Mūsu kapsulas krāsainai veļai nodrošina un drošu krāsaina apģērba, dvieļu un gultas veļas tīrīšanu. Tie ir izstrādāti ar 0% smaržvielu un 0% krāsvielu.

Mūsu mazgāšanas šķidrums ir radīts ar domu par jūsu ādu, palīdzot samazināt kairinājuma risku, bet padarot traukus mirdzošus.

Mūsu mitrinošā mazuļu eļļa palīdzēs mitrināt mazuļa maigo ādu, liekot tai justies komfortabli, pabarotai un bez kairinājuma riska.

Mūsu maigā vannas želeja ir izstrādāta vannošanās laikam bez raizēm.

Rūpīgi izstrādāts, viegls dienas krēms visiem ādas tipiem.

Saudzīgs šampūns, kas rūpējas par jūsu mazuļa maigo ādu - ideāla izvēle vannošanās laikam bez asarām.

Ar speciāli izstrādātu veļas mīkstinātāju jūsu drēbes būs maigas un patīkamas ādai.

Saudzīgs šķidrais mazgāšanas līdzeklis, kas palīdz saglabāt jūsu delikāto audumu izskatu un nekairina ādu.

Šis saudzīgais šķidrais veļas mazgāšanas līdzeklis palīdz saglabāt krāsas košas, padarot apģērbu patīkamu ādai un pasargā to no kairinājuma.

Veļas pulveris krāsainiem audumiem, kas paredzēts maigai iedarbībai un visiem ādas tipiem. Tas ļaus jūsu drēbēm izskatīties košām un jūsu ādai justies patīkami.

Saglabājiet balto veļu gaišu un ādu bez kairinājuma ar šo šķidro mazgāšanas līdzekli. Ideāli piemērots jutīgai ādai.

Atkārtoti uzpildiet mūsu maigās formulas šķidrās roku ziepes.

Mūsu saudzīgais šķidrais mazgāšanas līdzeklis pasargā jūsu melno veļu no izbalēšanas, vienlaikus palīdzot aizsargāt ādu no kairinājuma.

Veļas pulveris, kas īpaši izstrādāts baltajiem audumiem, paredzēts visiem ādas tipiem. Tas ļauj jūsu drēbēm un gultas piederumiem kļūt spoži baltiem.

Mūsu mazgāšanas kapsulas nodrošina higiēnisku un visu balto apģērbu, dvieļu un gultas veļas tīrīšanu.Ttās ir ideāli piemērotas, lai rūpētos par visu ģimeni.

Sejas salvetes, kas izveidotas, domājot par jutīgu ādu, ir lieliski piemērotas kosmētikas tīrīšanai un noņemšanai. Ideālas ikdienas lietošanai.

Mūsu dušas želeja, kas īpaši izstrādāta, lai būtu maiga pret jūsu ādu, izmanto saudzīgus tīrīšanas līdzekļus, kas palīdz aizsargāt ādu no kairinājuma.

Maigs šampūns bērniem, lieliski piemērots ikdienas lietošanai.

Maigs roku krēms, kas izstrādāts speciāli jūsu ādai. Bagātināts ar šī sviestu, mūsu krēms palīdz mitrināt un nomierināt visus ādas tipus.

Mūsu bērnu mitrās salvetes ir īpaši izstrādātas ar maigu formulu. Dermatoloģiski pārbaudītas un apstiprinātas, tās samazina kairinājuma risku.

Atjaunojiet ādu miegā, izmantojot šo saudzīgo nakts krēmu, kas īpaši izstrādāts, lai palīdzētu mazināt kairinājuma risku.

Mūsu sejas tonika maigā formula ir izstrādāta visiem ādas tipiem. Šis ikdienas toniks, kas nesatur alkoholu un satur B5 vitamīnu, saglabāt ādas svaigumu.

Neutral micelārais ūdens trīs vienā ir atsvaidzinoši atšķirīgs no parastajiem tīrīšanas līdzekļiem, izmantojot micelāro tehnoloģiju, lai maigi attīrītu ādu.

Bagātīgs, mitrinošs losjons, kurā ir tikai nepieciešamākās sastāvdaļas, bez liekiem piemaisījumiem.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir ļoti jutīga āda vai jūs tikai vēlaties maigāku mazgāšanu, mūsu maigās ziepes saudzīgi attīra ādu, padarot to komfortablu.

Jautājumi par mūsu produktiem

  • Mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums veidot no ādas alerģijām brīvu ģimenes mājvietu un dzīvesveidu. Vai nu Jūs rūpējaties par ādas tipu, kas ir no normāla līdz jutīgam, par maigu zīdaiņa ādu, vai ekzēmas apdraudētu ādu, mēs izstrādājam maigus personīgās higiēnas un mājsaimniecības uzkopšanas produktus.

  • Alergēns ir viela, kas var izraisīt alerģisku reakciju. Mūsu ķermeņi ir dažādi: dažas imūnsistēmas var uztvert vielu kā "svešu” vai "bīstamu” draudu, bet citas it nemaz nepiedzīvos alerģisku reakciju. Bieži sastopami alergēni ir: smaržvielas, konservanti, dzīvnieku kažoki, putekļi, pārtika (piemēram, piens vai kvieši), ziedputekšņi un aktuāli medikamenti.

  • Ja alergēns iekļūst organismā, Jūsu imūnsistēma uzsāk antivielu veidošanu. Antivielas pieķeras pie īpašām šūnām, galvenokārt, pie tuklajām šūnām. Kad antivielas nonāk saskarē ar alergēnu, tuklās šūnas izdala pašas savas vielas; starp tām ir arī histamīns. Tas rada nepatīkamu pietūkumu un kairinājumu apkārt esošajos audos — tāda ir alerģiska reakcija. Tā kā kairinājums saglabājas vienā ķermeņa apvidū, tad vairums simptomu izpaužas uz saskarē nonākušās ķermeņa daļas (piemēram, āda, elpceļi vai acis).

  • Lai gan mūsu produkti nav radīti, lai ārstētu ekzēmu vai dermatītu, mūsu produktu formulas nesatur smaržvielas un krāsvielas — tas padara tās piemērotas, lai saudzīgi rūpētos pat par ekzēmas apdraudētu ādu. Visiem ādas tipiem nāks par labu izmantot vairāk saudzīgu mājsaimniecības un ķermeņa kopšanas produktu, jo tie palīdz novērst ādas kairinājumu un alerģiskas ādas reakcijas.