Ekspertu ieteikumi un padomi

Lūdzu izvēlieties
For
Filtrēt pēc
0 atricle(s)

Ieteikumi bērna ādas kairinājuma mazināšanai

Labākais veids, kā rūpēties par Jūsu ģimenes ādu, ir palīdzēt viņiem izvairīties no kairinājuma jau pašā sākumā. Šeit ir 8 ieteikumi, lai palīdzētu Jums.

Read more »

BUJ par veļas mazgāšanu

Tas, kā Jūs rūpējaties par savas ģimenes gultasveļu, drēbēm un rotaļlietām, var būt milzīgs palīgs viņu ādas kopšanā. Mūsu BUJ var palīdzēt Jums.

Read more »

9 lietas, ko Jūs varat darīt, lai palīdzētu savam bērnam ar ekzēmu

Ekzēma starp bērniem nav retums, un ar to tikt galā ir vieglāk, nekā domājat. Šeit ir deviņi soļi, lai pārliecinātos, ka Jūsu ikdienas kopšana ir vienkārša.

Read more »

Jaundzimušo āda: no kā uzmanīties?

Gluda zīdaiņa āda nav nemaz tik izplatīta . Uzziniet par dažādiem plankumiem un kairinājumiem, kuru riskam pakļauti jaundzimušie pirmajās dzīves dienās.

Read more »

5 lietas, kas jāzina par Jūsu zīdaiņa ādu

Rūpēšanās par Jūsu zīdaiņa ādu var šķist sarežģīta, bet patiesībā viss atkarīgs tikai no dažiem faktiem. Uzziniet, kas nepieciešams Jūsu zīdaiņa ādai.

Read more »

Kā veikt pavasara tīrīšanu Jūsu ikdienas ādas kopšanas paņēmienos?

Sāciet pavasari ar labāko ikdienas ādas kopšanas rituālu. Izlasot šos 3 ieteikumus, pārdomājiet Jūsu ādas kopšanas rituālu tieši uz jaunā gadalaika sākumu.

Read more »

Jaunās māmiņas dienasgrāmatas: rūpes par Jūsu ādu

Jaunās māmiņas rūpes par jutīgu ādu: izlasiet mūsu trīs galvenos ieteikumus laiku taupošai ādas kopšanai ar jaundzimušo.

Read more »

Sausas ādas kopšana

Sākot ar vidi Jums apkārt un beidzot ar produktiem, ko lietojat, izlasiet mūsu padomus, kā Jūsu ikdienas ādas kopšanas paradumi var izraisīt sausu ādu.

Read more »

8 lietas, kas Jums jāzina par psoriāzi

Par psoriāzi iespējams uzzināt vēl vairāk. Apskatiet mūsu sarakstu, lai uzzinātu, kā šī ādas slimība ir saistīta ar mūsu imūnsistēmu un vēl vairāk.

Read more »

Viss, kas Jums jāzina par atopisko ekzēmu

Ekzēma un Jūsu ģimene: mēs atbildam uz bieži uzdotiem jautājumiem par to, kā, kāpēc un kur parādās atopiskās ekzēmas uzliesmojuma pazīmes.

Read more »

Ieteikumi jutīgas ādas kopšanai

Sākot ar Jūsu uzturu un beidzot ar ādas kopšanu — izlasiet mūsu ieteikumus ikdienas rūpēm par Jūsu un Jūsu ģimenes jutīgo ādu.

Read more »