Kā jau aizņemtai jaunajai māmiņai ir sarežģīti atrast laiku dušai, kur nu vēl pilnīgam sejas kopšanas rituālam. Un ja Jums ir jutīga āda, ir vēl svarīgāk, lai Jūs veltītu laiku rūpēm par sevi. Atklājiet mūsu viltīgos ieteikumus zemāk, lai palīdzētu Jūsu ādai palikt pēc iespējas mierīgākai, pat ja pārējā Jūsu dzīve ir kas pilnīgi pretējs...

1: Atrodiet vienu veļas mazgāšanas līdzekli, kas derēs visiem   

Līdz ar rāpulīšu un zeķu pieaugumu ar katru dienu, Jūsu netīrās veļas kaudze nekad nav bijusi lielāka. Tā vietā, lai katrai mazgāšanas reizei veltītu atsevišķu uzmanību, salieciet visu veļu veļasmašīnā kopā ar Neutral veļas mazgāšanas līnijas produktiem. Mūsu veļas mazgāšanas līdzekļi, pulveri un veļas mīkstinātāji ir pietiekami saudzīgi maigai zīdaiņa ādai — un arī Jums. Drēbes kļūst īpaši mīkstas, neizmantojot nevajadzīgas ķimikālijas, kas var sakairināt jutīgu ādu.

 

2: Uzvar salvetes sejai

Gulētiešanas laiks nozīmē iekrist gultā pēc garas dienas kopā ar jūsu mazuli — un sagatavoties iespējami garai naktij kopā ar viņu. Kad Jums nav laika pilnīgai attīrīšanai, tonizēšanai un mitrināšanai, labākais un ātrākais veids ir turēt Neutral salvetes sejai uz Jūsu naktsskapīša. Ātri, vienkārši un efektīvi tās noņem kosmētiku, netīrumus un citas daļiņas, padarot Jūsu ādu tīru un atsvaidzinātu. Vēl tikai noderētu labi gulēta nakts.

 

3: Mazgājieties kopā ar savu mazuli

Ilgas, patīkamas dušas, iespējams, ir pagātnē, bet ir vienkāršs veids, kā palikt tīrai, kad Jums ir mazulis: pievienojieties viņam vannā! Tas ne vien piedāvās Jums ideālu vienojošu aktivitāti, bet Jūs arī varēsiet dalīties ar Neutral bērnu vannas un mazgāšanās želeju. Tā ir pietiekami saudzīga ikdienas lietošanai, tās formulas ir īpaši radītas, lai samazinātu kairinājuma un alerģiskas reakcijas risku uz mazuļa ādas — un arī Jūsu.