Neutral bērnu vannas un mazgāšanās želeja 

Mazgāšanās želeja delikātajai bērnu ādai.

Vannas un mazgāšanās želeja, kas izgatavota tikai no maigākajām sastāvdaļām. Īpaši ikdienas lietošanai paredzēta maiga formula attīra mazuļa ādu. 


Padariet savu vannošanās laiku bezrūpīgu, izmantojot Neutral bērnu vannas un mazgāšanās želeju. Uztur mazuļa maigo ādu tīru un komfortablu tikai ar visnepieciešamākajām sastāvdaļām.

Šī pH neitrālā formula nesatur ziepes: tā vietā maigi tīrīšanas līdzekļi saudzīgi attīra mazuļa ādu no matu galiņiem līdz papēžiem. Izstrādāts, lai rūpētos par delikāto bērnu ādu, mūsu želeja darbojas, lai palīdzētu mazināt diskomfortu no bieži sastopamām ādas problēmām, piemēram, piena kreveles un autiņu dermatīta, lai iegūtu maigus ādu.

Piemērots visiem ādas tipiem, ieskaitot ļoti jutīgu mazuļu ādu (arī māmiņai vai tētim), izmantojot šo dermatoloģiski pārbaudīto un apstiprināto recepti, par kuru varat būt drošs, ka vannas laiks būs bez liekām raizēm.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Citric Acid, Sodium Lactate, Sodium Benzoate.

Neutral bērnu vannas un mazgāšanās želeju var izmantot divos veidos: pievienojiet to mazuļa vannas ūdenim, lai izveidotu burbuļus, vai izmantojiet to kā šķidrās ziepes.

Neutral bērnu vannas un mazgāšanas želeja paredzēta tikai ārīgai lietošanai. Izvairieties no iekļūšanas acīs. Ja produkts iekļūst acīs, izskalojiet ar ūdeni.