Par Neutral

Aizsardzība Jums un Jūsu ģimenei

Āda ir dažāda, kas nozīmē, ka atrast produktus, kas nodrošina vienādu aizsardzību un kopšanu katram ģimenes loceklim, var būt problemātiski. Šeit palīgā nāk Neutral. Mūsu misija ir atvieglot Jūsu ģimenes ādas kopšanu ar maigiem produktiem, kas palīdz aizsargāt dažāda veida ādu no kairinājuma — no normāla tipa līdz jutīgai ādai, līdz maigai zīdaiņa ādai un pat ekzēmas apdraudētai ādai. Ar katru produktu, no veļas mazgāšanas līdzekļa līdz roku krēmam un visam citam, Neutral palīdz Jums radīt drošu vidi Jūsu ģimenes ādai.

 

Vairāk nekā 40 gadu ilga pieredze

Neutral pirmsākumi meklējami pirms 40 gadiem Skandināvijā — tā kā pieauga jutīgas ādas un ādas alerģiju gadījumi, mēs strādājām, lai radītu drošāku alternatīvu mājas kopšanas un personīgās higiēnas produktiem visai ģimenei. Radīts, lai tas būtu drošs lietošanai jebkuram ādas tipam — arī jutīgai ādai —, un ekspertu atzīts, katrs produkts un tā formula ir rūpīgi veidoti, lai novērstu ādas alerģijas bez iedarbības pasliktināšanās. 

Neutral Key Visual TIF 5000px - June 2019

 

Formulas bez kairinātājiem

Ja Jums ir jutīga āda, ir svarīga katra izmantotā (vai neizmantotā) sastāvdaļa. Mēs  ar aizrautību radām produktus, kas ir droši gan Jums, gan Jūsu ģimenei — un tas nozīmē arī pārliecināšanos, ka šie produkti nesatur neko tādu, kas varētu kairināt Jūsu ādu. Tāpēc Jūs nekad neatradīsiet nevajadzīgas smaržvielas vai krāsvielas nevienā no Neutral mājas vai ādas kopšanas produktiem. Mūsu produktos ir tikai pašas nepieciešamākās sastāvdaļas, tāpēc Jūs varat būt droši, ka tie derēs visai Jūsu ģimenei: tie darbosies maigi, bet efektīvi, un derēs visiem ādas tipiem.

 

Radīti kopā ar ekspertiem

Lai radītu produktus, kas der arī pašai jutīgākajai ādai, mēs esam nodibinājuši ciešu sadarbību ar alerģiju un astmas asociācijām Norvēģijā, Dānijā un Zviedrijā. Mums ir paveicies strādāt ar tik daudziem augsti novērtētiem partneriem, un viena no mūsu visilgāk pastāvošajām sadarbībām ir ar Dānijas Astmas un alerģiju asociāciju, ar kuru mēs strādājam jau vairāk nekā 25 gadus. Ar šiem partneriem mums līdzās mēs esam saglabājuši savu vietu ādas kopšanas un tīru un vieglu formulu izveidošanas priekšgalā, kas palīdz Jums rūpēties par Jūsu un Jūsu ģimenes ādu.

 

Neutral Key Visual TIF 5000px - June 2019