Par Neutral

Aizsardzība Jums un Jūsu ģimenei

Āda ir dažāda, kas nozīmē, ka atrast produktus, kas nodrošina vienādu aizsardzību un kopšanu katram ģimenes loceklim, var būt problemātiski. Šeit palīgā nāk Neutral. Mūsu misija ir atvieglot Jūsu ģimenes ādas kopšanu ar maigiem produktiem, kas palīdz aizsargāt dažāda veida ādu no kairinājuma — no normāla tipa līdz jutīgai ādai, līdz maigai zīdaiņa ādai un pat ekzēmas apdraudētai ādai. Ar katru produktu, no veļas mazgāšanas līdzekļa līdz roku krēmam un visam citam, Neutral palīdz Jums radīt drošu vidi Jūsu ģimenes ādai.

 

Vairāk nekā 40 gadu ilga pieredze

Neutral pirmsākumi meklējami pirms 40 gadiem Skandināvijā — tā kā pieauga jutīgas ādas un ādas alerģiju gadījumi, mēs strādājām, lai radītu drošāku alternatīvu mājas kopšanas un personīgās higiēnas produktiem visai ģimenei. Radīts, lai tas būtu drošs lietošanai jebkuram ādas tipam — arī jutīgai ādai —, un ekspertu atzīts, katrs produkts un tā formula ir rūpīgi veidoti, lai novērstu ādas alerģijas bez iedarbības pasliktināšanās. 

Neutral Key Visual TIF 5000px - June 2019

 

Formulas bez kairinātājiem

Ja Jums ir jutīga āda, ir svarīga katra izmantotā (vai neizmantotā) sastāvdaļa. Mēs  ar aizrautību radām produktus, kas ir droši gan Jums, gan Jūsu ģimenei — un tas nozīmē arī pārliecināšanos, ka šie produkti nesatur neko tādu, kas varētu kairināt Jūsu ādu. Tāpēc Jūs nekad neatradīsiet nevajadzīgas smaržvielas vai krāsvielas nevienā no Neutral mājas vai ādas kopšanas produktiem. Mūsu produktos ir tikai pašas nepieciešamākās sastāvdaļas, tāpēc Jūs varat būt droši, ka tie derēs visai Jūsu ģimenei: tie darbosies maigi, bet efektīvi, un derēs visiem ādas tipiem.

 

Radīti kopā ar ekspertiem

Lai radītu produktus, kas der arī pašai jutīgākajai ādai, mēs esam nodibinājuši ciešu sadarbību ar alerģiju un astmas asociācijām Norvēģijā, Dānijā un Zviedrijā. Mums ir paveicies strādāt ar tik daudziem augsti novērtētiem partneriem, un viena no mūsu visilgāk pastāvošajām sadarbībām ir ar Dānijas Astmas un alerģiju asociāciju, ar kuru mēs strādājam jau vairāk nekā 25 gadus. Ar šiem partneriem mums līdzās mēs esam saglabājuši savu vietu ādas kopšanas un tīru un vieglu formulu izveidošanas priekšgalā, kas palīdz Jums rūpēties par Jūsu un Jūsu ģimenes ādu.

 

Neutral Key Visual TIF 5000px - June 2019

 

Apņemšanās nodrošināt ilgtspējību

Ligesom det er vigtigt for os at vores produkter har en positiv effekt på din hud, er det også vigtigt at vi har en positiv effekt på planeten. Derfor stræber vi efter at bruge ikke-skadelige kemikalier samt at udnytte vores energi så godt så muligt – faktisk er al vores vaskemiddel produceret ved brug af 100% vedvarende energi. En del af vores produkter er tilgængelige i genopfyldelig emballage, med 80% mindre plastik end standard emballage, og vi arbejder hårdt på at bruge genbrugeligt plastik til flaskerne anvendt til en stor del af vores produkter.Mums ir svarīgi pārliecināties, ka mūsu produkti pozitīvi ietekmē Jūsu ādu, kā arī nodrošināt to, ka mēs radām pozitīvu ietekmi uz pasauli. Tādēļ mēs cenšamies izmantot mazāk kaitīgas ķimikālijas un tērēt pēc iespējas mazāk enerģijas — patiesībā, mūsu veļas mazgāšanas līdzekļi tiek ražoti rūpnīcā, kas izmanto 100% atjaunojamu enerģiju. Vairāki mūsu produkti ir pieejami atkārtoti uzpildāmās pakās un satur par 80% mazāk plastmasas, nekā pilna izmēra pudeles, un mēs smagi strādājam, lai iekļautu pārstrādājamo plastmasu mūsu pudelēs lielā daļā no mūsu produktu klāsta.