Neutral Izsmidzināmais Antiperspirants Invisible 

Izsmidzināms antiperspirants, kas neatsāj traipus.

Viegls izsmidzināms dezodorants-antiperspirants, kas paredzēts 24 stundu aizsardzībai pret sviedru smaku, neatstājot traipus uz drēbēm. 


Mūsu izsmidzināmais dezodorants-antiperspirants ir maigs pret jūsu ādu un saudzīgs pret jūsu drēbēm. Pateicoties mūsu īpaši izstrādātajai neredzamajai formulai, jūs neredzēsit baltos vai dzeltenos traipus uz drēbēm.

Dermatoloģiski pārbaudīts un bez pievienotām smaržvielām, alkohola un krāsvielām, Neutral izsmidzināmais antiperspirants Invisible nodrošina jaudīgu aizsardzību pret sviedriem ar vieglu pieskārienu. Šī formula darbojas, lai samazinātu kairinājuma risku neatkarīgi no tā, vai jums ir normāla vai jutīga āda, tāpēc jūsu paduses visu dienu jutīsies komfortabli, svaigi un bez nepatīkama aromāta visas dienas garumā.

Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, PPG-14 Butyl Ether, Aluminum Chlorohydrate, Disteardimonium Hectorite, Octyldodecanol, BHT, Helianthus Annuus Seed Oil, Propylene Carbonate, Dimethiconol.

Pirms uzklāšanas atcerieties labi sakratīt iepakojumu. Tas sajauc visas sastāvdaļas kopā, lai jūs varētu izbaudīt vienmērīgāku sviedru un smaku aizsardzības sadalījumu padusē.