Neutral Dezodorants Rullītis Invisible 

Dezodorants rullītis, kas neatstāj traipus.

Maigs dezodorants antiperspirants, kas paredzēts sviedru ierobežošanai, neatstājot traipus uz drēbēm. 


Mūsu dezodorants rullītis ir izstrādāts, lai bez piepūles ļautu jums justies svaigi un komfortbli, tāpēc jums nav jāuztraucas par nepatīkamu aromātu. Un, izmantojot invisible formulu, jums arī nevajadzēs uztraukties par traipiem uz drēbēm.

Mēs esam rūpīgi izstrādājuši savu neredzamo dezodorantu, lai tas būtu spēcīgs, bet maigs. Un mūsu dermatoloģiski pārbaudītā formula ir izgatavota bez alkohola, lai samazinātu ādas kairinājuma risku.

Nodrošina ātru un vienmērīgu pārklājumu, izmantojot tikai dažus pieskārienus, Neutral dezodorants rullītis Invisible nodrošina 24 stundu aizsardzību pret sviedriem, lai jūsu paduses visu dienu būtu bez aromāta.

Aqua, Aluminum Zirconium Pentachlorohydrate, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Steareth-2, Steareth-20, Potassium Lactate.

Šī formula vislabāk darbojas, ja to uzklāj uz sausas ādas - tāpēc mēģiniet to uzklāt pirms gulētiešanas, lai pēc iespējas labāk izmantotu mūsu dezodorantu antiperspirantu. Pirms uzvilkat pidžamu, pārliecinieties, ka dezodorants ir nožuvis.