Neutral Micelārais ūdens trīs vienā 

Maigs attīrošs ūdens.

Neutral micelārais ūdens trīs vienā ir atsvaidzinoši atšķirīgs no parastajiem tīrīšanas līdzekļiem, izmantojot micelāro tehnoloģiju, lai maigi attīrītu ādu. 


Neutral micelārais ūdens trīs vienā ir rūpīgi izveidots, lai tas būtu saudzīgs pret visiem ādas tipiem. Maigi attīra gan normālu, gan jutīgu ādu, hipoalerģiskā formula viegli notīra netīrumus un putekļus. Tas darbojas arī kā dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzeklis, noņemot pat ūdensnecaurlaidīgu kosmētiku bez berzēšanas. Tas mitrina un atsvaidzina ādu, padarot to mierīgu un komfortablu.

Izstrādāts, izmantojot micelāro tehnoloģiju, ūdenī izšķīdinātā eļļa viegli piesaista netīrumus un taukus uz sejas, ļaujot tos viegli notīrīt. Pēc micelārā ūdens seja nav jāskalo, jūsu āda tiek mitrināta, atsvaidzināta un jūtas komfortabli.

Dermatoloģiski pārbaudīts un apstiprināts, tas ir maigs, viegli lietojams papildinājums jebkuram ādas kopšanas rituālam - neatkarīgi no tā, vai jums ir jutīga āda, vai arī jūs vienkārši dodat priekšroku saudzīgai sejas tīrīšanai.

Aqua, Hexylene Glycol, Glycerin, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Phenoxyethanol, Cetrimonium, Chloride, Tetrasodium EDTA, Propylene glycol, Citric Acid, Cetylpyridinium Chloride, Sodium chloride, Potassium chloride, Saccharide Isomerate, Sodium benzoate, Sodium citrate, Lactic Acid.

Uzpiliniet nedaudz uz vates plāksnītes un tīriet seju. Lai notīrītu acu kosmētiku, dažus mirkļus turiet plāksnīti uz acs, lai palīdzētu maigi noņemt kosmētiku. Pēc tīrīšanas izmantojiet Neutral dienas krēmu sejai vai Neutral nakts krēmu sejai, lai āda būtu pilnībā mitrināta.