Neutral maigās sejas tīrīšanas salvetes 

Saudzīgas sejas salvetes.

Sejas salvetes, kas izveidotas, domājot par jutīgu ādu, ir lieliski piemērotas kosmētikas tīrīšanai un noņemšanai. Ideālas ikdienas lietošanai. 


Ar Neutral maigajām sejas tīrīšanas salvetēm uzmanīgi un efektīvi noņemiet netīrumus. Mūsu ādai draudzīgā formula palīdz iztīrīt poras un maigi noņemt kosmētiku - tādējādi jūsu seja pēc katras lietošanas jūtas tīra un atsvaidzināta.

Mūsu maigās sejas tīrīšanas salvetes ir izstrādātas, lai palīdzētu mazināt kairinājumu risku, tāpēc tās ir veidotas, izmantojot tikai maigākās sastāvdaļas - sastāvdaļu sarakstā neatradīsiet smaržvielas vai krāsvielas. Mīkstas un maigas - tās ir efektīva alternatīva sejas skalošanai.

Mūsu maigās salvetes iederēsies jebkurā ādas kopšanas rituālā, neatkarīgi no jūsu ādas vajadzībām seja katru reizi tiks nomierināta.

Aqua, Glycerin, Olus Oil, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Betaine, Dicaprylyl Carbonate, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Oleate, Citric Acid,Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.

Maigi tīriet seju ar Neutral maigajām sejas tīrīšanas salvetēm, lai notīrītu kosmētiku, netīrumus vai putekļus - nav nepieciešams skalot ar ūdeni. Pēc lietošanas pārliecinieties, ka vāks ir cieši aizvērts, lai salvetes neizžūtu. Vienmēr izmantojiet atkritumu tvertni, lai atbrīvotos no salvetēm, nekad nemetiet izlietotās salvetes tualetes podā.