Sausas ādas pazīmes var mainīties dienu no dienas, atkarībā no tādiem faktoriem kā laikapstākļi, Jūsu stresa līmenis un Jūsu lietotie produkti. Turpiniet lasīt, lai atklātu vienkāršas izmaiņas Jūsu ikdienas ādas kopšanas rituālā, kas var palīdzēt Jums novērst sausumu, un atklāt to, kāpēc Neutral ir pati piemērotākā izvēle saudzīgai kopšanai.

Ieviesiet izmaiņas

Padomājiet par to, kā Jūsu dzīvesveids varētu novest pie sausas ādas, un padomājiet, vai Jūs varētu ko darīt citādāk. Sākot ar Jūsu biroja apstākļiem līdz Jūsu veļas mazgāšanas līdzeklim, mazas pārmaiņas var radīt milzu atšķirību.

 

Ziemā āda bieži pakļauta sausumam — gaiss spēj saturēt vairāk ūdens tvaiku pie augstākām temperatūrām, tāpēc ļoti aukstā dienā gaisā praktiski nav mitruma. Sargājoties no vēja un saules, Jūs varat palīdzēt aizsargāt savu ādu no aukstuma.

 

Bieža mazgāšanās, it īpaši roku mazgāšana, ir vēl viens sausas ādas izraisītājs. Ja šis simptoms netiek izārstēts, hroniski sausas un sasprēgājušas rokas var novest pie kairinoša dermatīta paveida. Āda var kļūt neaizsargāta un var rasties alerģijas pret produktiem, ko Jūs lietojat, izraisot alerģisku dermatītu. Neutral šķidrās ziepes efektīvi attīra no netīrumiem un traipiem, ņemot vērā ādas dabīgo pH līmeni, lai samazinātu ādas kairinājuma un ādas alerģisko reakciju risku.

 

Mitrinoša ādas kopšana

Ādas kopšana ir cieši saistīta ar bioloģiju: Jūs vēlaties palīdzēt savai ādai uzturēt optimālu ūdens līdzsvaru ar apkārtējo vidi. Epiderma jeb virsējais slānis darbojas kā daļēja ūdens barjera, lai palīdzētu regulēt ādas ūdens līmeni.

 

Ūdens palīdz lipīdu struktūrām vai taukskābēm starp stratum corneum šūnām saglabāt šķidru agregātstāvokli. Roku mazgāšana ar stiprām ziepēm attīra no ārējiem un iekšējiem lipīdiem, nodarot kaitējumu stratum corneum un pārraujot šo barjeru. Var aizsākties sausuma apburtais loks: jo lielāku kaitējumu virsējais ādas slānis piedzīvo, jo sarežģītāk tam ir funkcionēt.

 

Neutral galvas ādas, sejas ādas un ķermeņa produkti ir dermatoloģiski testēti un nesatur smaržvielas vai krāsvielas, un tie liek ādai justies atsvaidzinātai un maigai bez kairinājuma.   

 

Maigi mājsaimniecības produkti

Stipri veļas mazgāšanas līdzekļi un mājsaimniecības tīrīšanas šķidrumi ir jo īpaši kaitīgi. Lai izvairītos no problēmām, vienmēr izlasiet to produktu marķējumus, ar kuriem saskarsies Jūsu āda. Vislabāk ir izvēlēties produktus ar pēc iespējas mazāk ķimikālijām vai piedevām. Mūsu veļas un trauku mazgāšanas produkti ir radīti tā, lai tie saudzētu Jūsu ādu, kamēr tie noņem traipus un mīkstina Jūsu drēbes. Tāpēc Jūs varat izbaudīt tos pašus tīros rezultātus, ko sagaidāt, ar saudzīgu nobeigumu, kas liek Jums justies komfortabli visas dienas garumā.