Dažreiz var likties, ka nevarat tikt galā ar savu ādu, bet veltot laiku un sniedzot savam ķermenim nepieciešamo īpašo kopšanu, varat tikt galā pat ar jutīgu ādu. Sākot ar pareizas pārtikas lietošanu un beidzot ar izglītošanos par to, no kādām kaitīgām sastāvdaļām labāk izvairīties, mēs esam apvienojuši vienkāršus ieteikumus par to, kas ir un kas nav jādara, lai palīdzētu Jums pozitīvi ietekmēt savu ķermeni.

Dariet šīs lietas    

Ēdiet sabalansētu uzturu

Sabalansēts uzturs palīdzēs Jūsu ādai izskatīties un justies veselai. Gatavojiet maltītes savai ģimenei, izmantojot tādus produktus kā treknas zivis (bagātas ar omega-3), avokado, valriekstus, tomātus un soju, kas ir tikpat labi Jūsu ādai, cik garšīgi tie ir.

 

Dzeriet ūdeni

Ūdenim ir liela nozīme Jūsu ādas mitruma līdzsvara ietekmēšanā, un tas ir būtisks nosacījums jutīgas ādas kopšanā. Daudzums atkarīgs no cilvēka, bet centieties izdzert vismaz 6-8 glāzes šķidruma dienā. Tas ietver arī pienu, tēju, vai pat kafiju — tātad, nedaudz vieglāks izaicinājums Jūsu ģimenei.

 

Izmēģiniet paņēmienu “izmērcē un noslēdz”

Uzklājot mitrinātāju uz Jūsu ādas trīs minūšu laikā pēc iznākšanas no dušas, Jūs palīdzat ādai saglabāt mitrumu un novērst sausuma pazīmes. Šāda ekzēmas kopšana var tikt izmantota arī, lai rūpētos par jutīgu ādu.

 

Attīriet

Attīrīšana ikdienā palīdz novērst aizsprostotās poru, piņņu un pūtīšu uzliesmojumu un sausu plankumu pazīmes. Nomierinoša sejas tīrīšanas līdzekļa uzklāšana katru rītu un vakaru palīdz notīrīt kosmētiku, netīrumus, mirušās ādas šūnas, piesārņojumu un jebko citu, ko āda varētu uzkrāt dienas laikā.

Veiciet pīlingu

Ādai ir vairāki slāņi — virsējais slānis ir ārējā barjera, ko sauc par stratum corneum un ko veido mirušās šūnas. Veicot šī slāņa pīlingu, Jūs palīdzat novērst aizsprostotu poru veidošanos un nodrošināt, ka produkti, ko uzklāsiet pēc tam, varēs pilnībā uzsūkties ādā.

Nedariet šīs lietas

Nepavadiet vannā ilgu laiku

Karsts ūdens var padarīt Jūsu ādu sausu, tādēļ izvairieties pavadīt ilgu laiku siltās vannās vai dušās. Atūdeņošanās var būt galvenais jutīgas ādas faktors, izraisot sausus plankumus, apsārtumu un kairinājumu. 

 

Neatstājiet uz savas ādas ziepju paliekas

Ziepju paliekas, kas paliek uz Jūsu ādas pēc vannas vai dušas, var izraisīt kairinājumu. Pēc iešanas vannā vai mazgāšanās, noskalojiet ziepes un ikkatru burbuli kārtīgi.

 

Neslaukiet ādu stipri

Āda ir daudz jutīgāka, nekā Jums varētu likties, tāpēc izvairieties no kairinājuma un pārliecinieties, ka slaukieties saudzīgi. Pēc mazgāšanās savu ķermeni nosusiniet, nevis stipri berziet to ar dvieli.

 

Neizmantojiet līdzekļus ar krāsvielām vai smaržvielām

Ādas kairinājumu var izraisīt gan dabīgas, gan sintētiskas krāsvielas un smaržvielas. Visi Neutral 0% produkti nesatur krāsvielas un smaržvielas, un tie ir sertificēti sadarbībā ar Dānijas Astmas un alerģiju asociāciju.