Neutral veļas mīkstinātājs 

Veļas mīkstinātājs, kas ir saudzīgs pret ādu.

Ar speciāli izstrādātu veļas mīkstinātāju jūsu drēbes būs maigas un patīkamas ādai. 


Ar Neutral veļas mīkstinātāju rūpējieties par savu apģērbu un ādu. Tas ir saudzīgs, bet efektīvs, mēs esam nodrošinājuši, lai ādai draudzīgā formula satur tikai nepieciešamākās sastāvdaļas.

Lai palīdzētu samazināt kairinājuma risku, šajā rūpīgi izvēlētajā sastāvā nav krāsvielu un smaržvielu. Mīkstinot katru šķiedru, tas jūsu audumus padara gan mīkstus, gan lietošanai drošus normālai un jutīgai ādai.

Sākot ar gultasveļu un beidzot ar bērnu pidžamām, Neutral veļas mīkstinātājs nodrošina bezrūpīgu risinājumu, kā rūpēties par drēbēm un arī jūsu ģimenes ādu - tāpēc ekzēma vai alerģijas ir pēdējais, par jums jādomā.

Aqua, Dihydrogenated Tallowoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Sorbic Acid, Ammonium Chloride, Calcium Chloride.

4–5 kg mazgāšanai izmantojiet 30 ml Neutral veļas mīkstinātāja. Lai iegūtu papildu maigumu, izmantojiet nedaudz lielāku (45 ml) devu. 6–7 kg mazgāšanai izmantojiet 60 ml devu. Ja vēlaties mazgāt ar rokām, lietojiet 30 ml veļas mīkstinātāja uz 10 litriem ūdens - pirms drēbju ievietošanas ūdenī, pārliecinieties, ka veļas mīkstinātājs ir pilnībā izšķīdis.