Neutral veļas pulveris krāsainai veļai 

Veļas pulveris spilgtām krāsām.

Veļas pulveris krāsainiem audumiem, kas paredzēts maigai iedarbībai un visiem ādas tipiem. Tas ļaus jūsu drēbēm izskatīties košām un jūsu ādai justies patīkami. 


Neutral veļas pulveris krāsainai veļai ir efektīvs pret traipiem un maigs ādai. Izstrādāts, lai izmazgātu netīrumus un saglabātu krāsainus audumus spilgtus un dinamiskus, mūsu hipoalerģiskā formula darbojas, lai novērstu kairinājumu vai alerģiju risku.

Šī dermatoloģiski pārbaudītā un apstiprinātā formula, kas īpaši izstrādāta bez smaržvielām vai krāsvielām, ir vienkāršs veids, kā uzturēt veļu tīru. Sākot ar dvieļiem, gultas veļu un beidzot ar bērnu drēbēm, jūs varat uzticēties mūsu veļas pulverim, lai palīdzētu jums izveidot drošu un ērtu māju.

Sodium sulfate, sodium carbonate, sodium dodecylbenzenesulfonate, sodium silicate, Aqua, zeolite, C12-15, Pareth-7, citric acid, sodium, steam, tetrasodium etidronate, calcium sodium, EDTMP, cellulose gum, protease, lipase.

4–5 kg mazgāšanai vidējā ūdenī ieberiet atvilktnē 94 ml Neutral veļas pulvera krāsainai veļai. Lielākām kravām izmantojiet papildu 35 ml. Mazgāšanai ar rokām izmantojiet 65 ml mazgāšanas līdzekļa uz 8 l ūdens. Lai padarītu mīkstākus dvieļus, lietojiet to kopā ar Neutral veļas mīkstinātāju.