Neutral kapsulas krāsainai veļai 

Pret ādu saudzīgas kapsulas krāsainai veļai.
Mūsu kapsulas krāsainai veļai nodrošina un drošu krāsaina apģērba, dvieļu un gultas veļas tīrīšanu. Tie ir izstrādāti ar 0% smaržvielu un 0% krāsvielu. 

Mūsu hipoalerģiskās kapsulas krāsainai veļai ir īpaši izstrādātas, lai palīdzētu krāsainām drēbēm saglabāt košu krāsu, vienlaikus samazinot ādas kairinājumu.

Šīs ērti lietojamās kapsulas ir ideālas, ja pietrūkst laika, - vienkārši iemetiet tās mašīnā kopā ar veļu un aizmirstiet par toa. Pietiekami stipras, lai iztīrītu noturīgus traipus, katra mūsu dermatoloģiski pārbaudītā formulas deva padara tīru audumu un palīdz saglabāt maigu un koptu ādu; pat delikāto mazuļa ādu.

Sākot ar mazuļa drēbēm un beidzot ar gultas veļu, tas ir vienīgais, kas jums būs nepieciešams, lai maigi rūpētos par ģimenes ādu.

MEA Palmkerneleate, Mono Propylene Glycol, Glycereth-6-cocoate, Glycerol, Sodium Laureth Sulfate, PVA, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Protease, PVP-VI, Amylase, Lipase, Denatonium Benzoate.
Izmantojot Neutral kapsulas krāsainai veļai, nav nepieciešams liet vai mērīt: katra kapsula ir atsevišķi iesaiņota ar nepieciešamo mazgāšanas līdzekļa devu mazgāšanai. Lietojiet 1 kapsulu parastajiem netīrumiem un mīkstam/vidējam ūdenim (2–5 kg). Izmantojiet 2 kapsulas noturīgiem traipiem, cietam ūdenim vai veļas mašīnai no 6 līdz 8 kg.