Neutral kapsulas baltām drēbēm 

Saudzīgas kapsulas baltām drēbēm.
Mūsu mazgāšanas kapsulas nodrošina higiēnisku un visu balto apģērbu, dvieļu un gultas veļas tīrīšanu.Ttās ir ideāli piemērotas, lai rūpētos par visu ģimeni. 

Neutral kapsulas ir īpaši izstrādātas, lai palīdzētu baltajai veļai kļūt spožai ar vienu ērtu kapsulu, turklāt tās ir arī hipoalerģiskas - tāpēc tās nekairina pat jutīgai ādu.

Mūsu ērti lietojamās kapsulas padara veļas mazgāšanu tik vienkāršu; dodot jums pareizo devu katru reizi, samazinot pūles. Neizmantojot smaržvielas vai krāsvielas, kapsulas ir pietiekami izturīgas, lai iztīrītu dziļus traipus un saglabātu balto veļu baltu. Lai palīdzētu jūsu ādai justies mierīgi un komfortabli, mūsu formula darbojas, lai jūsu drēbēs nepaliktu kairinātāji, izmantojot tikai saudzīgas sastāvdaļas, lai samazinātu alerģiju vai kairinājumu risku.

Dermatoloģiski pārbaudītas un apstiprinātas, tās ir pat tik maigas, lai ar tām mazgātu bērnu drēbītes. Vienkārši iemetiet kapsulu veļasmašīnā un neutztraucaties – tīra veļa bez stresa!

MEA Palmkerneleate, Mono Propylene Glycol, Glycereth-6-cocoate, Glycerol, Sodium Laureth Sulfate, PVA, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Protease, Amylase, Lipase, Denatonium Benzoate.
Veļas mazgāšana ar Neutral kapsulām baltai veļai ir ātra un ērta. Nav nepieciešams liet vai mērīt, jo katra kapsula ir atsevišķi iesaiņota ar pareizo mazgāšanas līdzekļa devu mazgāšanai. Lietojiet 1 kapsulu parastiem netīrumiem un mīkstam/vidējam ūdenim (2–5 kg). Izmantojiet 2 kapsulas dziļiem traipiem, cietam ūdenim vai veļas mašīnai no 6 līdz 8 kg. Pievienojiet Neutral veļas mīkstinātāju, lai iegūtu īpaši mīkstu un ērtu apģērbu.

Ielieciet kapsulu veļasmašīnā pirms liekat tur drēbes. Nav nepieciešams drēbes pirms tam mazgāt. Nelietot mazgāšanai ar rokām vai mērcēšanai. Nepārpildiet mašīnu. Sargāt no karstuma, mitruma un saules gaismas. Ja uz drēbēm paliek atlikumi no kapsulas, noskalojiet ar siltu ūdeni.