Neutral veļas mazgāšanas līdzeklis krāsainām drēbēm 

Šķidrais veļas mazgāšanas līdzeklis spilgtām krāsām.

Šis saudzīgais šķidrais veļas mazgāšanas līdzeklis palīdz saglabāt krāsas košas, padarot apģērbu patīkamu ādai un pasargā to no kairinājuma. 


Neutral veļas mazgāšanas līdzeklis krāsainām drēbēm ir hipoalerģisks mazgāšanas līdzeklis, kas izveidots, domājot par jūsu ādu. Uzturot jūsu krāsainas drēbes un gultas veļu spilgtu, kā arī iztīrot traipus, mūsu saidzīgais šķidrums palīdz aizsargāt no kairinājuma pat jutīgu ādu.

Saudzīga krāsainu drēbju mazgāšana, šī formula satur tikai saudzīgas sastāvdaļas, kas palīdz visiem ādas tipiem: neatkarīgi no tā, vai ādai piemīt slimības, piemēram, ekzēma, vai tā ir delikātā bērnu āda. Dermatoloģiski pārbaudīts un apstiprināts Neutral veļas mazgāšanas līdzeklis krāsainām drēbēm ir mazgāšanas līdzeklis, kuram var uzticēties.

Aqua, C12-15 Pareth-7, Sodium Laureth Sulfate, Propylene glycol, TEA-Cocoate, Sodium DTPMP, PVP, Triethanolamine, Sodium Cocoate, Trisodium citrate, Protease, Amylase, Mannanase.

Veļasmašīnai no 3 līdz 5 kg ar vidēju ūdeni un vidēji netīrām drēbēm izmantojiet 50 ml Neutral veļas mazgāšanas līdzekļa krāsainām drēbēm. Lielākam mazgāšanas apjomam pievienojiet papildu 12 ml. Vai nu ielejiet šķidrumu atvilktnē, vai arī izmantojiet dozēšanas lodīti tieši iekšā veļasmašīnā. Roku mazgāšanai: atšķaida 25 ml ar 8l ūdens. Mazgājot ar rokām, izmantojiet cimdus, lai aizsargātu jutīgo ādu.

Ievērojiet mazgāšanas norādījumus uz auduma. Mazgāšanas līdzekli var uzliet tieši uz traipa kā pirmapstrādi apmēram 10 minūtes. Audumi, kuriem skalojas ārā krāsa, jāmazgā atsevišķi.