Neutral veļas mazgāšanas līdzeklis vilnai un smalkiem audumiem 

Šķidrs mazgāšanas līdzeklis delikātiem audumiem.

Saudzīgs šķidrais mazgāšanas līdzeklis, kas palīdz saglabāt jūsu delikāto audumu izskatu un nekairina ādu. 


Maigas ādas un delikātu audumu kopšana reizē ar Neutral mazgāšanas līdzekli vilnai un smalkiem audumiem. Hipoalerģisks un dermatoloģiski pārbaudīts un apstiprināts, mūsu mazgāšanas līdzeklis ir rūpīgi izstrādāts, domājot par visiem ādas tipiem - no normālas līdz jutīgai.

Mūsu formula izmazgā netīrumus un traipus, lai jūsu smalkākā veļa būtu tīra un mīksta. Izgatavots no saudzīgām sastāvdaļām, mūsu mazgāšanas līdzeklis ir paredzēts, lai atvieglotu jūsu apģērba un ādas kopšanu. Tajā ir 0% smaržvielu un 0% krāsvielu, kas palīdz samazināt kairinājumu risku.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, C12-15 Pareth-7, Trisodium citrate, Sodium Cocoate, Phenoxyethanol.

Atcerieties, ka arī mūsu šķidro mazgāšanas līdzekli varat izmantot arī mazgāšanai ar rokām - tas ir saudzīgākais veids, kā mazgāt šos īpaši delikātos apģērbus.

Lejiet līdzekli atvilktnē vai izmantojiet kopā ar dozēšanas lodīti tieši veļasmašīnā. Efektīvs 30 ° C temperatūrā. Mazgājot ar rokām, izmantojiet cimdus, lai aizsargātu jutīgo ādu.

Padoms mazgāšanai: ievērojiet mazgāšanas instrukcijas, kas norādītas uz apģērba. Roku mazgāšana: Maigi mazgājiet ar lielu daudzumu ūdens. Izvairieties no drēbju burzīšanas vai berzēšanas. Zīdu un vilnu nekad nevajadzētu mērcēt.