Neutral šķidrais mazgāšanas līdzeklis baltai veļai 

Šķidrs mazgāšanas līdzeklis tikai baltajām drēbēm.
Saglabājiet balto veļu gaišu un ādu bez kairinājuma ar šo šķidro mazgāšanas līdzekli. Ideāli piemērots jutīgai ādai. 

Neutral šķidrais mazgāšanas līdzeklis baltai veļai ir hipoalerģisks mazgāšanas līdzeklis, kas izveidots, domājot par visas ģimenes ādu, palīdzot jums rūpēties arī par normālu vai jutīgu ādu. Saudzīga baltās veļas mazgāšana. Īpašā formula satur tikai nepieciešamākās sastāvdaļas un neko lieku - palīdzot aizsargāt jutīgo ādu vai ādu, kas cietusi no ekzēmas vai kairinājuma, ko rada citi mazgāšanas līdzekļi.

Sākot ar baltu gultasveļu un beidzot ar bērnu drēbēm, mūsu formula efektīvi iztīra ikdienas traipus, lai jūsu drēbes izskatās pēc iespējas labāk. Dermatoloģiski pārbaudīts un apstiprināts un nesatur smaržvielas un krāsvielas, tas ir maigs un ērts risinājums, lai rūpētos par jūsu audumiem un ādu.

Aqua, C12-15 Pareth-7, Sodium Laureth Sulfate, Alcohol, Potassium Cocoate, Potassium Citrate, Triethanolamine, Sodium DTPMP, Protease, Amylase, Mannanase.
Izmanto kopā ar Neutral velas mīkstinātaju ideālam rezultātam.

3–5 kg mazgāšanai ar vidēju ūdeni un vidēji netīrām drēbēm izmantojiet 50 ml Neutral šķidrā mazgāšanas līdzekļa baltai veļai. Lielākām mazgājamām kravām pievienojiet papildu 12 ml. Vai nu ielejiet šķidrumu atvilktnē, vai arī izmantojiet dozēšanas lodīti tieši vieļasmašīnā. Mazgāšanai ar rokām: atšķaida 50 ml ar 8 l ūdens. Mazgājot ar rokām, izmantojiet cimdus, lai aizsargātu jutīgo ādu.

Ievērojiet auduma mazgāšanas instrukcijas. Noturīgiem traipiem mazgāšanas līdzekli var uzliet tieši uz traipa kā pirmapstrādi apmēram 10 minūtes. Audumi, kuriem skalojas krāsa, jāmazgā atsevišķi.