Neutral veļas pulveris baltai veļai 

Veļas pulveris baltai veļai.

Veļas pulveris, kas īpaši izstrādāts baltajiem audumiem, paredzēts visiem ādas tipiem. Tas ļauj jūsu drēbēm un gultas piederumiem kļūt spoži baltiem. 


Neutral veļas pulveris baltai veļai ir efektīvs pret traipiem un maigs pret visiem ādas tipiem. Mūsu formula ir īpaši izstrādāta, lai izmazgātu netīrumus un lai jūsu baltā vela patiešām izskatās balta.

Hipoalerģiskais pulveris nesatur smaržvielas vai krāsvielas, un tas palīdzēs novērst kairinājumu. Tā kā tas ir dermatoloģiski pārbaudīts un apstiprināts, jūs varat tam uzticēties pilnībā – varat mazgāt dvieļus, gultas veļu un pat mazuļu drēbes.

Aqua, Zeolite, TAED, C12-15 Pareth-7, Citric acid, Stearic acid, Sodium acrylic acid / MA copolymer, Cellulose gum, Modified maize starch, Sodium chloride, Tetrasodium etidronate, Calcium sodium EDTMP, Polyethylene terephthalate, Polyethylene terephthalate, Polyethylene terephthalate, calcium carbonate, glyceryl stearates, PEG-75, kaolin, sodium polyacrylate, dextrin, subtilisin, sucrose, sorbitol, aluminum silicate, lipase, amylase, hydroxypropylmethylcellulose, sodium thiosulfate

Mazgājot gultas veļu, izmanto veļas pulveri kopā ar Neutral veļas mīkstinātāju, lai padarīto to īpaši mīkstu.

4–5 kg mazgāšanai ar vidējas cietības ūdeni un vidēji netīrām drēbēm izmantojiet 94 ml veļas pulvera. Lielākām mazgājamām kravām izmantojiet papildu 35 ml. Vienmēr beriet devu atvilktnē. Delikātai veļas mazgāšanai ar rokām izmantojiet 65 ml mazgāšanas līdzekļa uz 8 l ūdens.