Neutral mazgājamais līdzeklis melnām drēbēm 

Šķidrais mazgāšanas līdzeklis melnai veļai.

Mūsu saudzīgais šķidrais mazgāšanas līdzeklis pasargā jūsu melno veļu no izbalēšanas, vienlaikus palīdzot aizsargāt ādu no kairinājuma. 


Neutral šķidrais mazgāšanas līdzeklis melnajai veļai ir mazgāšanas līdzeklis, kas īpaši izveidots, domājot par visiem ādas tipiem; ideāli piemērots jutīgai ādai vai lai padarītu ģimenes veļu maigāku. Saudzīgs veids, kā mazgāt melnu veļu, hipoalerģiskā formula satur tikai maigas sastāvdaļas - palīdzot novērst kairinājumu, ko audums var radīt jūsu ādai (neatkarīgi no tā, vai jums ir jutīga āda vai nē).

Neutral šķidrais mazgāšanas līdzeklis melnajai veļai padara audumu tīru un komfortablu, vienlaikus palīdzot aizsargāt pat jutīgu un no ekzēmas cietušu ādu no kairinājuma. Pietiekami spēcīgs, lai izmazgātu dziļus traipus un saglabātu melnās drēbes tumšas un intensīvas, dermatoloģiski pārbaudītā un apstiprinātā formula ir pietiekami maiga, lai to lietotu arī zīdaiņu drēbēm. Mūsu mazgāšanas līdzeklis, kas nesatur krāsvielas un smaržvielas, palīdz jums saglabāt visas ģimenes veļu tīru un drošu jūsu ādai.

Aqua, C12-15 Pareth-7, Sodium Laureth Sulfate, Propylene glycol, Ethanol, Coconut Acid, Phenoxyethanol, Sodium Cocoate, Sodium Methylglycine Diacetate, Sodium chloride, Sodium citrate, Cellulase.

2-3 kg mazgāšanai ar vidēju ūdeni un vidēji netīrām drēbēm izmantojiet 50 ml Neutral šķidro mazgāšanas līdzekli melnai veļai. Lielas mazgāšanas kravas gadījumā pievienojiet papildu 15 ml. Vai nu ielejiet šķidrumu atvilktnē, vai arī izmantojiet dozēšanas lodīti tieši veļasašīnā. Mazgāšanai ar rokām: atšķaida 30 ml 8 l ūdens. Mazgājot ar rokām, izmantojiet cimdus, lai pasargātu jutīgo ādu.

Ievērojiet auduma mazgāšanas instrukcijas. Noturīgiem traipiem mazgāšanas līdzekli var uzliet tieši uz traipa kā pirmapstrādi apmēram 10 minūtes. Audumi, kuriem nāk nost krāsa, jāmazgā atsevišķi.