Neutral Ziepes 

Maigas attīrošas ziepes.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir ļoti jutīga āda vai jūs tikai vēlaties maigāku mazgāšanu, mūsu maigās ziepes saudzīgi attīra ādu, padarot to komfortablu. 


Klasiskas ziepes, kas domāts visiem ādas tipiem. Faktiski ikviena sastāvdaļa mūsu Neutral ziepēs ir izvēlēta, lai nodrošinātu saudzīgu formulu, kas uztur normālu un jutīgu ādu patīkamu - aizsargā pat no kairinājuma, ko rada ekzēma.

Neatkarīgi no tā, vai jūs turat šīs ziepes vannasistabā vai virtuvē pie izlietnes, mūsu ziepes ir paredzētas, lai uzturētu visas ģimenes ādu drošu un koptu jebkurā situācijā (Neutral ziepjes varat ņemt dušā vai vannā ar jums.) Ar šīm Neutral ziepēm bez krāsvielām un smaržvielām, ērtības un kopšana ir tikai mazgāšanas attālumā.

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Sodium Lactate, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate.

Ja jūs dzīvojat apgabalā, kur ir ciets, ūdens atvēliet nedaudz vairāk laika, lai ziepes pārvērstu jaukās putās - ūdens sastāvs parasti ievērojami ietekmē ikdienas mazgāšanos un vannošanos.

Izmantojiet tāpat kā parastas ziepes.