Lai arī kur pasaulē Jūs nebūtu, pavasaris parasti nozīmē vienu un to pašu: tīrīšanu. Pavasara tīrīšanai ir sena vēsture, bet ne jau tikai mūsu mājas var gūt labumu no pārmaiņām — jucekļa sakārtošana Jūsu mājās ir ideāls laiks, lai mainītu arī Jūsu ikdienas ādas kopšanas rituālu. Līdz ar saules un silta laika atkalparādīšanos, ir laba ideja pārskatīt Jūsu ikdienas ādas kopšanas paņēmienus, lai Jūs varētu sākt pavasari ar labāko ādas kopšanas rituālu.

Novērsiet bojājumus    

Vai ziemas laikapstākļi sakairinājuši jutīgās problemātiskās zonas? Ir pienācis laiks tām veltīt papildu uzmanību, iekļaujot ikdienas kopšanā bagātīgāku krēmu. Izmēģiniet Neutral intensīvo atjaunošanas krēmu: tas atdzīvina jebkuras īpaši sausas, saplaisājušas ādas daļas, piemēram, rokas vai elkoņus, liekot Jūsu ķermenim justies pabarotam un jūtami maigam.

 

Apskatiet pieejamo informāciju

Izmantojiet šo iespēju, lai pārliecinātos, ka Jūsu ikdienas ādas kopšana ir labākā, ko varat savai ādai sniegt. Varbūt ir soļi, ko esat izlaidis un ko Jūs varētu iekļaut. Vai varbūt jauna pielietojuma metode palīdzēs Jūsu produktiem iedarboties vēl labāk: piemēram, pamēģināt toniku varētu būt laba ideja, ja tādu jau nelietojat. Tie var palīdzēt Jūsu ādai labāk sagatavoties sejas ādas mitrinātāja lietošanai un padarīt kosmētikas uzklāšanu par daudz mierīgāku procesu. Neutral sejas ādas toniks ir saudzīgs pret jutīgu ādu, palīdz tai mazināt poru redzamību un sniedz ādai tīrības un svaiguma sajūtu.

 

Atjaunojiet savu garderobi

Ja jauns gadalaiks nozīmē jaunu apģērbu vai pagājušā gada veco drēbju izvilkšanu, mēs vienmēr iesakām pirms tā iekļaušanas Jūsu garderobē apģērbu izmazgāt ar Neutral veļas mazgāšanas produktiem. Uz jauna apģērba var atrasties stiprās ķimikālijas, kas palikušas uz tā no ražošanas procesa, un viss, kas ticis uzglabāts, iespējams, ir uzkrājis putekļus, kas var kairināt jutīgu ādu. Dažs labs apgrieziens veļasmašīnā palīdzēs atbrīvoties no putekļiem vai ķimikālijām un padarīs Jūsu drēbes tikpat labas, cik labi tās izskatās.