Neutral šampūns Divi Vienā 

Maigs divi vienā šampūns.

Mūsu šampūns un kondicionieris divi vienā padara matu kopšanu vieglu, izmantojot maigu formulu visiem ādas tipiem - pat visjutīgākajai. 


Neutral šampūns divi vienā, kas īpaši paredzēts jutīgai ādai, maigi attīra un kopj matus, vienlaikus samazinot kairinājuma risku. Mūsu divi vienā šampūns dziļi attīra matus un apvieno tīrīšanu ar katras šķipsnas kondicionēšanu, lai jūsu mati būtu mīkstāki un vieglāk vadāmi.

Mūsu pH neitrālā formula satur tikai saudzīgas sastāvdaļas, kas jums nepieciešamas, un neko tādu, kas jums nebūtu vajadzīgs - piemēram, smaržvielas un krāsvielas, kas var izraisīt kairinājumu - tā, lai tā būtu pēc iespējas maigāka. Dermatoloģiski pārbaudīts un apstiprināts, mūsu šampūns ir labākais veids, kā rūpēties par jūsu matiem un ādu.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Behenoyl PGTrimonium Chloride, Glycereth-2 Cocoate, Hexylene Glycol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sorbic Acid.

Izmantojot ļoti karstu ūdeni, var iznīcināt dabiskās eļļas, kas aizsargā matus. Tā vietā mēģiniet lietot remdenu ūdeni - vēsāka temperatūra nekaitēs jūsu ādai.