Neutral šampūns 

Attīrošs šampūns.

Mūsu šampūns maigi attīra matus, padarot tos tīrus, veselīga izskata un viegli pārvaldāmus. Tā ir maiga formula, kas ideāli piemērota visiem ādas tipiem. 


Sāciet matu mazgāšanas rituālu uz pareizās nots, izmantojot Neutral šampūnu. Rūpīgi izstrādāts, lai saturētu tikai nepieciešamākās sastāvdaļas, mūsu šampūns ir pēc iespējas saudzīgs, vienlaikus nodrošinot visu nepieciešamo tīrīšanas spēku.

Šis maigais šampūns maigi un efektīvi noņem taukus un netīrumus, kas dabiski uzkrājušies visu dienu. Ādas pH neitrāls un izgatavots bez smaržvielām vai krāsvielām, formula palīdz novērst niezi vai kairinājumu, tāpēc pat jutīga galvas ādas jūtas komfortabli pēc katras mazgāšanas.

Dermatoloģiski pārbaudīts un apstiprināts, Neutral šampūns ir ideāls neatkarīgi no jūsu ādas tipa - padarot matus maigus, elastīgus un tīrus.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium chloride, Cocamidopropyl Betaine, Behenoyl PG-Trimonium Chloride, Sodium Cocoyl Glutamate, Hexylene Glycol, Citric acid, Sodium benzoate, Sorbic Acid.

Skalojot matus, mēģiniet uzturēt ūdens temperatūru nedaudz vēsāku, lai aizsargātu matus un galvas ādu no sausuma.

Mati ir ļoti delikāti, kad tie ir mitri, tāpēc, žāvējot tos, esiet pēc iespējas rūpīgāks. Ja jūs matus bieži žāvējat ar dvieli, mēģiniet to vietā izmantot kokvilnas t-kreklu - tas viegli absorbēs ūdeni, bez vajadzības berzēt vai izgriezt.